Novinky

Nová řada nápojových automatů s atraktivním designem a revolučními technologiemi

Řada luce zero je výsledkem padesátiletých zkušeností s vývojem a výrobou nápojových automatů a kultury italské kávy. Podle potřeby vybavenosti automatu můžete volit  od základního typu zero.0  až po nejnovějšími technologiemi nabitý zero.touch.
luce zero.0 základní typ s jednou velikostí pohárků, dotykovým panelem s 16-ti volbami a patentovanou spařovací jednotkou Variflex, umožňující přípravu kávových nápojů od pravého espressa až po poslední dobou oblíbené Coffee to go.
luce zero.1 je vybaven shodně jako luce zero.0, ale nabízí větší sortiment nápojů pomocí 24 voleb
luce zero.2 má již  dva zásobníky kelímků, je vybaven automatickým výdejem víček, spařovací  jednotkou Variflex  a ohřev vody je  prováděn indukční metodou pomocí jednotky Varitherm. Teplotu vody je možné měnit okamžitě ( např.  92°C pro kávu, 80°C pro mléko a 76°C pro mléčnou pěnu). Výsledkem je nápoj , kvalitou srovnatelný s nápoji od baristů. Navíc se touto metodou šetří až 90% elektrické energie.
luce zero.premium je oproti luce.2 ještě vybaven televizní obrazovkou.
luce zero.touch   je kromě zmíněných technologií  vybavený velkou dotykovou obrazovkou, pomocí které si může zákazník prakticky nastavit nápoj podle sebe..

Více

VARITHERM

VARITHERM - revoluční technologie firmy Rheavendors - indukční systém ohřevu vody.  Díky indukčnímu ohřevu vody odpadá klasický bojler a navíc je možnost okamžitého nastavení teploty vody pro každou ingredienci zvlášť - tj. např. pro latté macchiato se nastaví teplota vody při výdeji mléka na 80°C, pro výdej kávy 92°C a pro mléčnou pěnu 76°C. Výsledkem je nápoj jako od profesionálního baristy. A to vše při téměř 90% úspoře el. energie!

Více